image_pdfimage_print

IMG_8997

نسل جدید کنتورهای آب و گاز با دقت اندازه گیری بسیار بالا 

در روز فناوری های کشور هندوستان، نسل پیشرفته جریان سنج های الکترومغناطیسی آب و گاز خانگی توسط یک شرکت دانش بنیان هندی به مخاطبان معرفی شد. 

به گزارش ستاد خبری اولین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری؛ فلومترهای صنعتی سیالات در حوزه های گوناگون از پزشکی و اندازه گیری مواردی مانند پلاسمای خون گرفته تا صنعت سیمان، معادن و کارخانجات بزرگ دارای کاربرد هستند.

یکی از شرکت های هندی حاضر در اولین نمایشگاه فناوری و نوآوری نسل جدیدی از فلومترهای (جریان سنج) الکترومغناطیس را طراحی و تولید کرده است که کاملاً الکترونیکی بوده و فاقد هرگونه جزء یا قطعه مکانیکی است.

نارسیمها ردی، نماینده این شرکت هندی در گفتگو با خبرنگار نمایشگاه در خصوص ویژگی های منحصر به فرد جریان سنج های الکترومغناطیس گفت:  فلومترهایی که از قطعات مکانیکی استفاده می کنند در مدت کمتر از یکسال خراب شده و نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در حالیکه نمونه های الکترونیکی این دستگاه با ۵ تا ۱۵ سال ضمانت عمری طولانی دارند.

وی افزود: دقت اندازه گیری بسیار بالا و عدم افت کیفیت در محیط های دارای گرد و غبار از دیگر مزایای فلومترهای الکترومغناطیس آب بوده که بدون نیاز به جریان برق و فقط با عبور آب از قطعات داخل دستگاه، انرژی خود را تأمین می کند.

شایان ذکر است که جریان سنج های الکترومغناطیس آب و گاز خانگی در کشورهای عمان، نیجریه، عربستان و مراکش به تولید انبوه رسیده و شرکت های دارویی، نفت و گاز، توزیع آب و معادن از جمله مشتریان این فناوری نوین به شمار می روند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>