image_pdfimage_print

IMG_9112

مدیران واحدهای صنعتی استان مرکزی از INOTEX 2014 دیدن کردند 

هیئتی متشکل از بازرگانان، کارشناسان و مشاوران صنعت استان مرکزی از اولین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری بازدید کردند.

به گزارش ستاد خبری اولین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری و سومین نمایشگاه بین المللی فناوری های پیشرفته؛ استان مرکزی با جای دادن بیش از سه هزار شرکت صنعتی در خود، یکی از مناطق بزرگ در حوزه صنعت به شمار می رود و از این رو امروز ۴ خرداد ماه هیئتی متشکل از بازرگانان، کارشناسان، مشاوران خدمات مدیریتی و فنی - مهندسی و اعضای استانداری این استان برای اطلاع از فناوری و ظرفیت های موجود در نمایشگاه، در INOTEX 2014 حضور بهم رساندند.

غلامرضا حیدری، مسئول اجرایی فن بازار منطقه استان مرکزی با اشاره به تنوع فناوری های موجود در به خبرنگار نمایشگاه گفت: تنوع محصولات در نمایشگاه فناوری و نوآوری بسیار مناسب بود که البته با دسته بندی تخصصی تکنولوژی ها می توان بازدیدکنندگان را در گرفتن نتیجه مطلوب در سریعترین زمان راهنمایی کرد.

وی در خصوص فناوری های برجسته نمایشگاه فناوری و نوآوری اظهار داشت: سیستم های امنیتی سنجش و تشخیص هویت از قرنیه چشم، افزایش استقامت و خصیصه های مکانیکی مواد مختلف با تکنولوژی نانو از ایران و فناوری میکرو سوزن های بدون درد از شرکت های خارجی نظر هیئت متخصصان استان مرکزی را به خود جلب کرد.

حیدری با بیان اینکه محققان استان مرکزی در حال کار بر روی پروژه ای مشابه میکروسوزن های بدون درد دانشگاه یونسی کره جنوبی هستند، افزود: به طور قطع معرفی این دو محقق به یکدگیر می تواند باعث ایجاد یک مراوده و انتقال دانش فنی مناسب بین دو کشور و ارتقاء سطح فناوری میکروسوزن ها گردد.

مسئول اجرایی فن بازار منطقه استان مرکزی یادآور شد: هیئت بازدیدکننده از نمایشگاه فناوری و نوآوری در بازگشت به استان مرکزی اطلاعات کامل شرکت های دانش بنیان و فناوری های موجود در INOTEX 2014 را به آگاهی همه فعالان صنعتی که به هر دلیلی فرصت حضور و بازدید از نمایشگاه را نداشته اند، خواهد رساند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>