image_pdfimage_print

IMG_8748

تشکیل کارگاه های آموزشی در حاشیه نمایشگاه فناوری و نوآوری

برگزاری دوره آموزشی ارزش گذاری و تجاری سازی فناوری و نیز ۳۰ دوره معرفی فناوری از جمله برنامه های جانبی INOTEX 2014 بود.

به گزارش ستاد خبری اولین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری؛ صبح امروز ۴ خردادماه دوره آموزشی “ارزش گذاری و تجاری سازی فناوری” توسط مرکز خدمات تخصصی پارک فناوری پردیس و با همکاری آکادمی IMQ در تالار اصفهان نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

مدل های ارزش گذاری و انتقال فناوری، فرآیند ایده تا پدیده و مقوله شرکت های دانش بنیان از جمله محورهای مورد بحث در این کارگاه بود که توسط مهندس صفرلو، متخصص مدیریت فناوری به علاقه مندان آموزش داده شد.

سید علی هزاوه، مسئول مرکز خدمات تخصصی پارک فناوری پردیس در خصوص تعداد حاضران در کارگاه ارزش گذاری و تجاری سازی فناوری به خبرنگار نمایشگاه گفت : در ماه گذشته از طریق ارسال فکس و ایمیل برای ۳۰ هزار نفر دعوت نامه فرستاده شد که در نهایت ۶۰ نفر از اعضای فن بازارهای منطقه ای، شرکت های عضو پارک فناوری پردیس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت های خصوصی، وزارت نفت و دیگر سازمان های دولتی در این دوره شرکت کردند.

لازم به ذکر است که برگزاری ۳۰ کارگاه معرفی فناوری و محصولات شرکت های دانش بنیان ایرانی و خارجی در روزهای ۳ و ۴ خردادماه از دیگر برنامه های جانبی اولین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری به شمار می رود.  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>