image_pdfimage_print

ATM (1)

نخستین سیستم خود پرداز بیومتریک کشور طراحی شد

شرکت الگوریتم های هوشمند رایابین عضو پارک علم و فناوری دانشگاه تهران موفق به طراحی و ساخت تها خودپرداز بیومتریک در سیستم بانکی کشور شد.

به گزارش ستاد خبری اولین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری مهندس حمید نوروزی مدیر پروژه خود پرداز بیومتریک مجهز به سیستم شناسایی عنبیه چشم و اثر انگشت دربیان جزئیات این محصول اذعان داشت:این دستگاه حصول اطمینان کامل از صحت هویت کاربران را فراهم ساخته است که کاربر بدون نیاز به کارت و رمز و بدون هراس از افشای رمز عبور کارت عابر بانک خود ، تنها با ارائه نمونه های بیومتریکی به خودپرداز قادر به دسترسی نامحدود به حسابهای خود خواهد بود.

وی تصریح کرد:این شرکت با همکاری یکی از بزرگترین شرکتهای داخلی تامین کننده خودپرداز بانکی اقدام به ارائه خودپردازهای بیومتریکی نموده است.

وی خاطرنشان ساخت:مدت زیادی از نصب و راه اندازی اولین نمونه های خودپرداز بیومتریکی بانکی کشور که بر اساس مولفه های اثر انگشت و عنبیه سرویس دهی می کنند، گذشته است.

گفتنی است:این محصول در اولین نمایشگاه بین المللی فناوری و نو آوری که به مدت سه روز  در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در حال برگزاری است به مخاطبان ارائه می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>